Начало / Последни новини / Спартак (Плевен) пак падна от дубъла на ЦСКА

Спартак (Плевен) пак падна от дубъла на ЦСКА

Втора поредна загуба в контрола играна в Ловеч допусна футболния Спартак /Плевен/ от втория състав на ЦСКА. За разлика от първия път когато армейците биха с 5:0 сега съперника им успя до някъде да се противопостави и отстъпи с 1:3. Противно на крайния резултат топката първо посети мрежата на „червените“. Там я насочи в 13-ата минута капитана Иво Иванов след точно изпълнена дузпа, отсъдена за игра с ръка на съперник. После Стефан Христов и Владимир Каптиев не успяха да увеличат аванса на плевенчани. Селекцията на Стамен Белчев също имаше положения. Малко преди края на полувремето реализира едно от тях, чрез Милчо Ангелов, който завърши с гол индивидуален пробив за 1:1. Диян Дончев изведе напълно нов състав за второто полувреме. Десетина минути след почивката армейците поведоха чрез Добромир Бонев. Минути по-късно Георги Търтов постави точка на спора – 3:1. До края футболист на ЦСКА уцели греда, а Кристиян Иванов не успя да вкара за Спартак.