Начало / Последни новини / Спартак падна в Бистрица, Иван Динов ще налага сурови наказания

Спартак падна в Бистрица, Иван Динов ще налага сурови наказания

Четвърта загуба от началото на сезона във Втора професионална футболна лига записа плевенския Спартак. Днес в Бистрица го надви с 1:0 местния Витоша в среща от 8-ия кръг на първенството. Единственото попадение реализира Китан Василев в средата на първото полувреме. Тогава плевенската защита проспа дълго центриране и голмайстора се измъкна сам срещу Димитър Пантев и го преодоля. Иначе мача започна обнадеждаващо за гостите. Те можеха да открият резултата още в началните минути, но Преслав Антонов пропусна да вкара. След почивката плевенчани взеха инициативата, но усилията им се оказаха безплодни. Така спартаковци останаха с осем точки и са вече близо до последните в класирането.

Веднага след края на срещата спонсора на Спартак – Иван Динов обяви, че ще има сурови наказания за футболистите, заради бездушната им игра в поредицата от мачове на тима.