Начало / Последни новини / Слаб Партизан падна в Габрово

Слаб Партизан падна в Габрово

Партизан загуби с 0:1 в Габрово на местния Янтра в мач от 20-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Това бе най-слабия мач на селекцията на Илиян Здравков от началото на пролетния полусезон.

Явно уплашени от добрите последните им добри игри, домакините започнаха доста плахо. Червенобрежкият тим ги „успокои“ обаче с хаотичните си действия. Така вяло протече цялото първо полувреме. Скоро след почивката Християн Василев вкара единствения гол в мача. После съотборниците му създадоха още няколко ситуации пред вратата на Николай Христов, но той се справи с вещина. Останалото бе битка в централната част на терена, която изобилстваше от грешни отигравания.