Начало / Последни новини / ОФК Спартак изпусна ЦСКА

ОФК Спартак изпусна ЦСКА

Плевенският Спартак завърши 1:1 в София срещу втория отбор на ЦСКА. Двубоят бе от 22-ия кръг на Втора професионална футболна лига. Той премина с лек превес на гостите, които за пореден мач изпуснаха победата. Дебют за тях направи Рангел Абушев. В края на първото полувреме той стреля от фаул в гредата. Десетина минути след почивката Кевин Озей вкара хубав гол. Армейците отвърнаха с две опасни атаки, но Димитър Пантев се справи. После настана продължително разбъркване в наказателното поле на гостите и резултата бе изравнен. Веднага след това Крис Гади се измъкна от защитата на домакините, но бе фаулиран, след което не последва нищо за спартаковци. Малко преди края Григор Долапчиев се озова очи в очи със стража на „червените“, но не успя да го преодолее и да донесе победата на отбора си.