Начало / Последни новини / Слабо начало провали хандбалистите на Левски в Гоце Делчев

Слабо начало провали хандбалистите на Левски в Гоце Делчев

Едноименният тим на град Левски загуби в Гоце Делчев от местния Пирин с 28:35. Двубоят е от 12-ия кръг на мъжката хандбална А група. Това е втората среща между съперниците от началото на първенството. В 3-ия кръг тима от южния град измъкна победата с 27:23.

За сегашното поражение със 7 гола, по-голямата част от вината е на самите левскари. Те не успяха да преодолеят плахостта в действията си през цялото първо полувреме. Това ги обремени с пасив от 9 попадения на почивката – 9:18. Едва след нея гостите заиграха освободено и резултат бе на лице. Те спечелиха втората част с 19:17. Това обаче не беше достатъчно за заличаване на изоставането в резултата от първото полувреме.

След този мач Левски остана на осмото място с актив – две победи, девет загуби и четири точки.