Начало / Последни новини / Слабо второ полувреме провали хандбалистите на Левски

Слабо второ полувреме провали хандбалистите на Левски

Едноименният тим на град Левски загуби драматична битка срещу Спартак /Варна/ с 27:29. Двубоят е от 15-ия кръг на мъжката хандбална А група. Това е втората среща между съперниците от началото на първенството. В 6-ия кръг варненци биха у дома с 37:35. Развитието на онзи мач се повтори и сега. Първото полувреме бе за левскарите. В края му те имаха аванс от 5 гола – 15:10. Необяснимо защо обаче във втората част предоставиха инициативата на съперника. Спартаковци се възползваха максимално и не само заличиха пасива, но и направиха обрат в резултата, който им осигури крайния успех. След този мач Левски остана на осмото място с актив – 3 победи, 11 загуби и 6 точки.