Начало / Последни новини / Слабак изненада Партизан в Червен бряг

Слабак изненада Партизан в Червен бряг

Партизан загуби с 1:3 в Червен бряг от борещия се за спасение от изпадане Локомотив (Дряново). Двубоят е от 27-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Слаб мач за домакините. Началният натиск бе за гостите. В 15-ата минута Веселин Ганчев спаси дузпа на дряновския нападател Ростислав Данчев. Едва след четвърт час червенобрежкия тим взе инициативата. Ангел Русев пропусна да открие резултата, озовал се сам срещу вратаря на съперника. Още две възможности пропуснаха футболистите на Партизан. В 70-ата минута Момчил Савов надигра Ганчев и Локомотив поведе. Малко след това Станислав Генчев завърши с попадение бърза контраатака за 2:0. Десетина минути преди края Савов се разписа за втори път. В последните секунди Десислав Русев бе фаулиран в наказателното поле и реализира от дузпа почетното попадение за домакините.