Начало / Последни новини / СКО Север 15-и за две купи

СКО Север 15-и за две купи

На 15-о място завърши плевенския клуб по ориентиране СКО Север в комплексното класиране за купите „Шуменска крепост“ и „СиВен“.

26 точки е актива на отбора ни за първия трофей. С най-голям принос /по 10 точки/ са представителите ни при 14 годишните – златния медалист при момчетата Калоян Иванов и Вилиана Гургурова, която се класира четвърта за момичета. Цветелин Велков /М16/ и Тони Иванов /М18/ донесоха съответно 4 т. и 2 т.

СКО Север завърши с 24 т. за купа „СиВен“. За бронзовия си медал Вилиана Гургурова спечели 11 точки. С една по-малко има Калоян Иванов, въпреки че остана недостижим за съперниците си в старта при момчетата.

Тони Иванов отново взе 2 т., а Цветелин Велков – 1 т.

И двете купи спечели Вариант 5 /Търговище/. Бегун /Варна/ два пъти стана подгласник, а ориентировачите на Академик /Варна/ взеха третите места. В състезанията участваха по 27 отбора.