Начало / Последни новини / СКО Север /Плевен/ трети за купа „Русе“

СКО Север /Плевен/ трети за купа „Русе“

Трето място в отборното класиране на традиционното състезание по ориентиране за купа „Русе“ спечели плевенския клуб Север. Активът му е 112 точки с 4 т. по-малко от представителя на домакините Компас Крос. Трафеят вдигна Бегун /Варна/ събрал 124 т. Надпреварата бе на класическа дистанция. Девет призови класирания за плевенските ориентировачи. Калоян Иванов спечели при момчетата до 14 години, а съотборника му Здравко Колев е трети. Плевенска битка при момчетата до 16 г. Спечели я Цветелин Велков, изпреварвайки Никола Иванов. Тук Светлин Василев е четвърти. В същата възрастова група, но за момичета победителка е Цветелина Цветанова, а Катерина Минкова – четвърта. Мартин Минков пък бе най-бърз при мъжете до 35 г. Второ място при 12-годишните за Павел Здравков, а Александър Иванов е четвърти. В същата възраст, но при момичетата Елена Здравкова е втора.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...