Начало / Последни новини / СКБ Изобор с трима вицешампиони и двама бронзови медалисти на Балканиадата

СКБ Изобор с трима вицешампиони и двама бронзови медалисти на Балканиадата

Пет медала – три сребърни и два бронзови за плевенския СКБ Изобор от Балканиадата по борба за момичета, момчета, кадети и юноши. Бившият възпитаник на Класик /Белене/ – Ивайло Пейзанов пък спечели балканската титла за кадетите в категорията до 92 кг в класическия стил. Престижното състезание се проведе в Панагюрище. На тепиха излязоха над 400 състезатели от 8 държави. Трима от възпитаниците на треньорите Петър Антов, Цоло Божилски и Момчил Сирашки в СКБ Изобор станаха вицешампиони. Яна Димитрова /42 кг/ е втора при момичетата. Сребърни медали и за съотборниците й в класическия стил Теодор Георгиев /65 кг/ при кадетите и Иво Илиев /67 кг/ при юношите. На трето място завършиха юношите Цветан Сирашки /60 кг/ и Теодор Домозинов /77 кг/. И в трите възрасти, България е на второ място в отборното класиране.