Начало / Последни новини / Селекцията на Момчил Челестинов разгроми Севлиево

Селекцията на Момчил Челестинов разгроми Севлиево

Плевенският ОФК Спартак разби едноименния тим на град Севлиево с 5:1. Двубоят бе от 15-ия кръг на футболното първенство за деца – подзона Велико Търново. Селекцията на Момчил Челестинов тотално надигра тази на домакините и дори пропусна да бие с двуцифрен резултат. Като по чудо до 30-ата минута гол не падна. Плевенчани правеха пропуск след пропуск от чисти ситуации. Тон за победата даде Алекс Асенов. Той удвои аванса на спартаковци в 40-ата минута. После домакините намалиха от дузпа – 1:2. В 60-ата минута Васко Първанов обаче пак изпрати топката в мрежата на севлиевци. След това същото сториха Виктор Радевски и отново Алекс Асенов.