Начало / Последни новини / Седем гола в Белене, Гигант на колене пред Ювентус

Седем гола в Белене, Гигант на колене пред Ювентус

21-а загуба от началото на сезона записа Гигант /Белене/. Нанесе му я Ювентус /Малчика/ с 4:3 в среща от 26-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. Топката първо спря в мрежата на гостите. Там я изпрати Чавдар Върбанов в 8-ата минута. Радостта на домакините обаче трая само 4 минути и след тях бившият нападател на беленския тим Габриел Томов изравни. В следващите минути съперниците направиха двуостър мач с атаки към двете врати. Ветеранът Румен Максимов отново изведе домакините напред – 2:1. С две попадения на Ивайло Дюлгеров обаче Юве направи обрат – 2:3. Беленчани не се предадоха и Радостин Добринов заличи пасива. Накрая обаче Тони Минков донесе трите точки за гостите.