Начало / Последни новини / Севлиево и Левски не излъчиха победител

Севлиево и Левски не излъчиха победител

Едноименните отбори от Севлиево и Левски завършиха 1:1. Двубоят бе от 12-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Левскарите повече трябва да съжаляват за изпуснатата победа. Те контролираха събитията на терена. В средата на първото полувреме обаче сами си направиха битката тежка. Вратарят им Димитър Височков изпълни фаул, но изпрати топката в краката на съперник, който я прехвърли на Радослав Байчев и той с шут от 27-28 метра прехвърли вратаря – 1:0. Преди това левскарите пропиляха отлична възможност за попадение чрез Любомир Тодоров. В следващите минути отново владееха инициативата. Със започване на второто полувреме пренесоха играта пред вратата на противника и резултата дойде. В 67-ата минута Цветан Петров хитро подаде на Любомир Тодоров и нападателя триково прехвърли стража на домакините за 1:1. В последния четвърт час Левски заигра на контраатака. Това позволи на съперника да тръгне в атака, но усилията му се оказаха напразни.