Начало / Последни новини / Кариана вкара пет пъти на Партизан

Кариана вкара пет пъти на Партизан

Кариана (Ерден) затвърди лидерската си позиция в Северозападна Трета аматьорска футболна лига след 5:1 над гостуващия му Партизан (Червен бряг) в мач от 12-ия кръг на първенството. Противно на крайния резултат срещата започна оспорвано и така продължи до средата на първото полувреме. Още в началото Владимир Каптиев тресна гредата. В 20-ата Евгени Игнатов даде преднина на домакините. Попадението подейства допингиращо за ерденци, които до почивката пропуснаха доста голове чрез Васил Тачев, Игнатов, Цветко Иванов и два пъти Каптиев. Въпреки тях резултата стана категоричен след попаденията на Тачев и второто на Игнатов. Втората част предложи вял мач. Голмайсторът на гостите Денис Шаранков не отигра на два пъти правилно голови положения. В 70-ата минута обаче намали на 3:1. Едва след това домакините се събудиха и чрез Георги Цеков и Християн Василев оформиха крайното 5:1.