Начало / Последни новини / Първа атомна изненада Левски

Първа атомна изненада Левски

Изненадваща загуба – 0:1 допусна едноименния тим на град Левски при гостуването си на Първа атомна /Козлодуй/. Двубоят бе от 20-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Единственият гол вкара Николай Ганчев от дузпа. Четвърт час преди края нападател на домакините нахлу между двамата централни защитници на съперника и те го фаулираха в наказателното поле. Иначе двата отбора се вкопчиха още след началния съдийски сигнал. Получи се повече битка и по-малко футбол. До почивката добри ситуации за домакините се откриха пред Любен Вълков, Стефан Стефанов, а голмайстора Ганчев стреля опасно от воле. Пред отсрещната врата Любомир Тодоров улучи греда, а Венцислав Миленов и Антонио Иванджиков също имаха шансове. След почивката топката се разиграваше предимно в централната част на терена.