Начало / Последни новини / Пореден успех за Партизан

Пореден успех за Партизан

Втора поредна победа взе Партизан (Червен бряг) в първенството на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Илиян Здравков подчини едноименния тим на град Трявна с 1:0 в среща от 7-ия кръг на шампионата. Точен за домакините бе Веселин Шекеров в 70-ата минута, когато завърши хубава атака с участието на Калоян Тодоров и Денис Шаранков. Получи се здрав двубой и заслуга за това имаха и гостите. Първото полувреме протече равностойно с превес на червенобрежкия състав във владеенето на топката. След почивката Партизан взе инициативата, търсейки гол на всяка цена. Увлечени в атака домакините оголиха тила си, но съперника им не успя да оползотвори и двете си възможности. След попадението на Шекеров с гол се размина и Шаранков.