Начало / Последни новини / Победа и две загуби за ХК Шугар във Велико Търново

Победа и две загуби за ХК Шугар във Велико Търново

Плевенският Шугар е на трето място в група Б от хандбалното първенство на зона Мизия за момчета до 11 години. Това е окончателният резултат след изиграването на втория турнир, който се проведе във Велико Търново. В него плевенчани записаха една победа и две загуби. Те стартираха с успех над домакина Етър 64. Началото не предвещаваше радост за гостите, които изоставаха на полувремето с 2:5. Тоталното надмощие на Шугар през втората част доведе до крайното 11:6. В следващият двубой плевенчани паднаха от габровския Чардафон – 2:9, като на почивката губеха с 1:5. В третия мач ги победи Локомотив /Горна Оряховица/ с 6:1. Именно „железничарите“ са лидер в групата с пълен актив – 6 победи от 6 срещи.