Акценти

Плевенският Клуб по пешеходен туризъм организира поход до Чипровския водопад

чипрвски водопади

Ръководството на плевенския Клуб по пешеходен туризъм организира пореден интересен поход, който ще се проведе от 20 до 22 септември, информират от Клуба.

Любителите на красивите природни гледки и движението тръгват към Монтана, от където се отправят към Лопушанския манастир, хижа Копрен, Копренските водопади и град Чипровци, където ще прекарат нощта. Вторият ден се маршрутът на похода продължава към екопътека „Деяница” и Чипровския водопад. В третия ден от похода пътешествениците ще посетят град Белоградчик и пещера Магурата.

пешеходен туризъм

Записването за похода на желаещите е на 8 септември, понеделник, в офиса на клуба. Отговорници са Стефан Стоев и Лидия Цанова.

 

Прочетете също:

Над 400 бегачи се включват в четвъртото издание на Кайлъка трейл рън в парк Кайлъка под мотото Силата на гората

Над 400 бегачи се очаква да стартират в четвъртото издание на „Кайлъка трейл рън“, което …