Начало / Последни новини / Партизан ще представлява Плевенска област в АФЛ

Партизан ще представлява Плевенска област в АФЛ

Партизан /Червен бряг/ е победителят на Плевенска област в турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Днес селекцията на Илиян Здравков се наложи с 1:0 над гостуващия му Вихър /Славяново/. Герой на мача стана юношата на домакините Христо Димов. В 6-ата минута заедно със Веселин Шекеров се възползваха от елементарна грешка на Ивайло Иванов и Борислав Иванов, комбинираха и Димов реализира. Малко след това младия футболист можеше да се разпише за втори път след пас на Калоян Тодоров. Първото полувреме протече равностойно. След почивката гостите действаха по-нападателно, а съперника им заложи на по-затворена игра. Иван Иванов на два пъти беше близо до изравняването, но не успя с крак и с глава. Пред отсрещната врата Шекеров и Тодоров пък не се възползваха от числено предимство. Така Партизан продължава в следващия етап на турнира.