Начало / Последни новини / Партизан удари юношите на ЦСКА

Партизан удари юношите на ЦСКА

Партизан /Червен бряг/ разгроми юношите /до 19 години/ на столичния ЦСКА с 4:0. Това бе предпоследната приятелска футболна среща за селекцията на Григор Петков в хода на подготовката. През първото полувреме имаше известно равновесие на терена. То завърши с попадение на новото попълнение Божидар Божилов. След почивката червенобрежкия тим тотално доминираше. Георги Петков удвои аванса на тима. После друг нов нападател Леон Илиев направи резултата категоричен. След това съдията отсъди дузпа за Партизан. Завърналият се от Мизия /Кнежа/ – Петьо Славчев обаче не успя да я реализира. В оставащото време до края топката спря още веднъж в мрежата на младите армейци.