Начало / Последни новини / Партизан удари Чавдар в Етрополе

Партизан удари Чавдар в Етрополе

Партизан /Червен бряг/ победи с 3:2 в Етрополе местния Чавдар в приятелска футболна среща. Заслужен успех за селекцията на играещия треньор Любомир Иванов с оглед случилото се на терена. Калоян Тодоров откри резултата в 4-ата минута с красив гол, шутирайки неспасяемо от границата на наказателното поле. След още толкова време нападател на домакините се измъкна очи в очи с Веселин Ганчев и го преодоля за 1:1. После гостите пропуснаха на два пъти отново да излязат напред в резултата. Вместо това, в 40-ата минута цялата им отбрана сгреши при изнасянето на топката и съперникът се възползва – 2:1. В средата на втората част Иво Иванов бе фаулиран в наказателното поле на Чавдар и сам реализира дузпата за 2:2. В 71-ата минута той шутира, топката се отби в гредата и притичалия Александър Пенев я насочи отблизо в мрежата – 3:2 за Партизан. Още две голови положения пропиляха футболистите от Червен бряг.