Начало / Последни новини / Партизан удари Локомотив в Мездра

Партизан удари Локомотив в Мездра

Продължава силното представяне на Партизан /Червен бряг/ приятелските срещи /3 победи и 1 равенство/ от подготовката за новото първенство на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Преди броени минути селекцията на играещия треньор Любомир Иванов победи в Мездра местния Локомотив с 3:2. Заслужен успех за гостите с оглед събитията на терена. Топката обаче първо навести тяхната мрежа след като противников нападател реализира в 6-ата минута. Равенството беше възстановено четвърт час от началото на мача, когато Митко Милчев стреля неспасяемо от 25 метра. След още толкова време бившият игра на плевенския Спартак – Красимир Георгиев вкара за домакините след изпълнение на фаул. Той имаше още един шанс, но Николай Христов спаси. Малко преди почивката Милен Тонев изведе Христо Димов очи в очи с вратаря на домакините и стана 2:2. През второто полувреме червенобрежкия тим доминираше, а влезлият като резерва вратар Веселин Ганчев почти не докосна топката. Младокът Александър Пенев навърза „железничарската“ защита, но не успя да реализира. Любо Иванов също имаше шанс за попадение, но си поведе силно топката. Точка на спора постави Тонев в 71-ата минута, когато шутира в мрежата на съперника. В друга ситуация младият нападател Александър Александров открадна топката от стража на Локомотив, но не успя да я насочи в празната врата.