Начало / Последни новини / Партизан с четвърта загуба

Партизан с четвърта загуба

Червенобрежкият Партизан продължава стремглавото си спускане към дъното на Северозападната Трета аматьорска футболна лига, регистрирайки четвърта загуба. Нанесе му я гостуващия Янтра /Габрово/ с 1:0 в двубой от 5-ия кръг на първенството. Единственото попадение реализира Мирослав Косев в 74-ата минута. Съперниците изиграха посредствен мач. През първото полувреме домакините отправиха два опасни удара чрез Иван Стойчев и Габриел Лесичерски. Съперникът им не стори нищо съществено. След почивката пък „партизаните“ бяха пълни статисти. Единственото запомнящо се бе отстраняването на Любомир Блажев. Малко след гола на габровлии съдията му вдигна втори жълт и червен картон, тъй като напсувал страничния съдия. В последните минути гостите пропуснаха да направят успеха си по-изразителен. Пламен Кожухаров, Ивайло Иванов и Константин Йорданов не успяха да преодолеят отлично пазилия вратар на домакините.