Начало / Последни новини / Партизан с труден успех над „железничари“

Партизан с труден успех над „железничари“

Партизан победи в Червен бряг с 3:2 Локомотив (Мездра). Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Труден, но напълно заслужен успех за селекцията на играещия треньор Любомир Иванов. Гостите пък завършиха с девет футболисти. Срещата започна по-добре за тях, защото десетина минути след началния съдийски сигнал Валентин Найденов превзе червенобрежката врата. Въпреки натиска на домакините до почивката пасива им се запази. Малко след нея Альоша Илиев изравни. В 57-ата минута обратът вече бе факт. След подаване на Ангел Русев, Иво Иванов стреля под плонжа на вратаря. Последваха пропуски на Десислав Русев. В 82-ата минута Иван Велчев навърза защитата на Партизан и насочи топката под гредата – 2:2. Малко преди края обаче Иван Иванов бе най-съобразителен в суматоха пред мездренската врата и направи 3:2. Секунди по-късно Любослав Петров от гостите извърши нарушение и съдията му вдигна втори жълт и червен картон. Веднага след това Камен Каменов отправи реплика към рефера, който моментално го отстрани с червен картон.