Начало / Последни новини / Партизан стартира с 1:4 и 15-годишен вратар

Партизан стартира с 1:4 и 15-годишен вратар

Партизан /Червен бряг/ загуби в Етрополе с 1:4 от местния Чавдар в приятелска футболна среща. Това бе първи мач през тази година за селекцията на играещия треньор Любомир Иванов. Началото не предвещаваше този краен резултат. Стана двуостро първо полувреме. Голови възможности за червенобрежкия тим пропуснаха Александър Александров, Иво Иванов и Митко Милчев. Домакините пък се възползваха от грешка в отбраната на съперника и откриха резултата в 15-ата минута. Те имаха още един шанс за попадение, но го пропиляха. Втората част започна силно за Партизан, но Альоша Илиев и Ангел Русев пропуснаха да изравнят. В 60-ата минута домакините покачиха на 2:0. Веднага след това на вратата на гостите застана 15-годишния Добрин Василев. Малко след това самостоятелен пробив на Русев завърши с неспасяем удар от границата на наказателното поле – 2:1. След гола в игра за Партизан влязоха юношите. В последните 5 минути чавдарци вкараха още два пъти.