Начало / Последни новини / Партизан се предаде накрая в Козлодуй

Партизан се предаде накрая в Козлодуй

Партизан /Червен бряг/ загуби в Козлодуй от местния Първа атомна с 1:2. Двубоят е от 28-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите трябва да съжаляват, че пропуснаха да спечелят, при това с разлика. 30 секунди след началния съдийски сигнал обаче топката можеше да навести мрежата им, но тази ситуация не ги стъписа. След това имаше още един критичен момент пред голлинията им. В 32-ата минута обаче Ангел Русев се измъкна от защитата на домакините и подаде на Петьо Славчев, който вкара за Партизан. След почивката червенобрежкият тим като по чудо не реализира още. Десислав Русев не успя да надиграе козлодуйския страж. Очи в очи с него излезе и Иво Иванов, но нищо не стана. После и Славчев не уцели празната врата. Така се стигна до 72-ата минута, когато Николов стреля неспасяемо от границата на наказателното поле за 1:1. Малко след това играещия треньор Любомир Иванов също пропусна да вкара за Партизан. Десетина минути преди края Иван Иванов докосна топката с ръка и Николай Ганчев реализира отсъдената дузпа – 2:1.