Начало / Последни новини / Партизан разбит в Севлиево

Партизан разбит в Севлиево

Очаквано тежко поражение претърпя Партизан /Червен бряг/ при гостуването си на едноименния тим на град Севлиево. Селекцията на Илиян Здравков отнесе 1:7 в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Катастрофата можеше да е и двуцифрена. Същинско 10-минутно торнадо изпепели гостите. В 10-ата минута Цветан Макавеев откри головата сметка на домакините. След още 5 той се разписа още веднъж. В 17-ата Георги Колев направи резултата категоричен. В 20-ата пък Радослав Байчев вкара за 4:0. Четвърт час по-късно Колев реализира още веднъж. В последните секунди на първото полувреме пък Любомир Блажев си вкара автогол – 6:0. След почивката превъзходството на севлиевци продължи, но този път нападателите не бяха точни. В 70-ата минута Стойчев намали на 6:1. Малко преди края пък Стилян Михайлов фиксира 7:1.