Начало / Последни новини / Вихър писа шестица на Ювентус

Вихър писа шестица на Ювентус

В Славяново местния Вихър спечели поредното дерби на Плевенска област в Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов разгроми с 6:0 Ювентус /Малчика/ в среща от 11-ия кръг на първенството. Отличен дебют за домакините направи бившия капитан на плевенския Спартак – Кунчо Кунчев, който вкара два от головете. Тон за изразителния успех даде Борислав Иванов с попадението си в 10-ата минута, когато нахлу на скорост, финтира двама и шутира неспасяемо. Четвърт час по-късно Евгени Систов опита пас, но съперник спря топката с ръка и рефера отсъди дузпа, която голмайстора на групата реализира. Малко след това акция по фланга продължи с подаване към Иван Иванов и той направи аванса на Вихър категоричен. Десетина минути след почивката Николай Иванов проби и подаде към Кунчев, който отблизо направи 4:0. Няколко минути по-късно по идентичен начин се разписа и Систов. Четвърт час преди последния съдийски сигнал Систов бе фаулиран и Кунчев вкара отсъдената дузпа.