Начало / Последни новини / Партизан разбит в Ловеч

Партизан разбит в Ловеч

Катастрофално поражение – 0:9 претърпя Партизан /Червен бряг/ при гостуването си на Литекс /Ловеч/. Двубоят бе от 6-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите отнесоха пет гола за малко повече от половин час. В 11-ата минута бившия играч на плевенския Спартак – Йоан Петков откри резултата. Малко след това Иван Филипов покачи на 2:0. В средата на полувремето Йоан Петков отново матира стража на гостите Красимир Иванов. В последните секунди преди почивката Кристиян Петков и Руслан Иванов направиха 5:0. През втората част точни бяха още Константин Генков, пак Руслан Иванов и плевенчанина Десислав Русев. Любомир Блажев пък си вкара автогол. Така червенобрежкия тим слезе на последното място в класирането.