Начало / Последни новини / Партизан пропусна да разбие Трявна

Партизан пропусна да разбие Трявна

Червенобрежкият Партизан се наложи с 3:1 над гостуващият му Трявна. Срещата бе от 20-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. Домакините можеха да бият и по-изразително, ако Кирил Вълов и Денис Шаранков бяха оползотворили отлични положения.

Тон за победата дадоха опитните лидери в тима. В 40-ата минута капитанът Цветан Петров изведе Дисислав Русев и таранът направи вратарят на гостите безпомощен – 1:0. Със започването на втората част Вълов поднесе топката на Шаранков и той я насочи в мрежата. В 75-ата минута Петров изпълни корнер и Слави Паскалев с глава окончателно отказа противника. Секунди преди края домакините разиграваха спокойно пред наказателното си поле, когато дебнещият Сашо Ангелов им открадна топката и шутира прецизно покрай вратаря за крайното 3:1.