Начало / Последни новини / Партизан прегази Искър

Партизан прегази Искър

Партизан /Червен бряг/ изпепели Искър /Роман/ с 9:1 в контролна футболна среща. Селекцията на Илиян Здравков можеше да вкара още толкова на домакините. Началото обаче не предвещаваше подобен разгром. Червенобрежкият тим откри резултата в 6-ата минута. Десетина по-късно романци изравниха. След това гостите пренесоха играта пред вратата на съперника. В 32-ата минута вече водеха с 2:1. После това гредите помогнаха на домакинския страж след удари на Светослав Бърканичков и Иван Стойчев. Секунди преди края на полувремето стана 3:1. Още н началните секунди след почивката топката спря за четвърти път в мрежата на Искър. Десетина минути по-късно Джанко Танев направи 5:1, а след още толкова време Партизан увеличи аванса си с още едно попадение. Четвърт час преди края се разписа и Калоян Тодоров. В последните секунди пък Танев оформи своя хеттрик с още две попадения.