Начало / Последни новини / Партизан победи Първа атомна

Партизан победи Първа атомна

Партизан се наложи с 3:1 в Червен бряг над Първа атомна /Козлодуй/. Двубоят бе поредния приятелски футболен двубой от подготовката за съперниците. Заслужен успех на домакините с оглед събитията на терена. Селекцията на играещия треньор Любомир Иванов доминираше през всичките 90 минути. Още в 6-ата минута след самостоятелен пробив и неспасяем удар на Кирил Вълов, топката спря в мрежата на гостите. Той имаше още две голови възможности до почивката, но ги пропиля. Веднъж пропуск направи и новото попълнение Николай Лазаров. Една опасна ситуация имаше и пред отсрещната врата. Втората част започна равностойно. Скоро обаче червенобрежкия състав взе инициативата. В 60-ата минута юношата Петьо Патовски се измъкна сам срещу козлодуйския страж и го матира – 2:0. След това домакините сгрешиха при изнасянето на топката, тя попадна у съперник който я шутира в ръката на Галин Великов и рефера отсъди дузпа, след изпълнението на която стана 2:1. Последва нов пропуск на Вълов. Всичко приключи в 83-ата минута, когато Любомир Иванов изведе зад защитата Десислав Русев и той реализира третото попадение за Партизан.