Начало / Последни новини / Партизан победи Обнова

Партизан победи Обнова

Партизан се наложи с 2:1 в Червен бряг на отбора на село Обнова в приятелска футболна среща. Домакините излязоха без някои от основните си футболисти. Съперникът пък показа прилична игра и в определени периоди удържаше равновесието на терена. Играчите на Партизан владееха инициативата, като по-ярко това бе изразено през първото полувреме. В 6-ата минута Цветомир Тодоров засече с глава центриране отляво за 1:0. Последваха още атаки, но до чисто голово положение рядко се стигаше. Десетина минути преди почивката Цветомир Тодоров се разписа за втори път, оползотворявайки подаване на Калоян Тодоров. През второто полувреме селекцията на Илиян Здравков чувствително намали оборотите. Имаше още интересни моменти пред вратата на гостите, но до трети гол не се стигна. Вместо него топката спря в червенобрежката врата.