Начало / Последни новини / Партизан отказа „студенти“ за 10 минути

Партизан отказа „студенти“ за 10 минути

Партизан разгроми свищовския Академик с 4:0 в Червен бряг. Двубоят е от 19-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Интригата в срещата приключи за 11 минути в края на първото полувреме. Преди това домакините пропиляха голове чрез Иво Иванов, Ангел Русев, Десислав Русев, Альоша Илиев и играещия треньор Любомир Иванов. В 32-ата минута обаче Тихомир Дамянов откри с глава след корнер. След десет минути Ангел Русев стреля неспасяемо от границата на наказателното поле – 2:0. Секунди по-късно същото стори и Десислав Русев. След почивката в игра за Партизан влязоха юноши. В 65-ата минута Ангел Русев шутира, свищовския вратар изби и връхлитащия Калоян Тодоров вкара четвъртия гол. Единствената възможност за гостите се откри пред Сонер Хюсеин, но червенобрежкия страж Веселин Ганчев се справи.