Начало / Последни новини / Партизан не успя и в Луковит

Партизан не успя и в Луковит

Поредна загуба за Партизан /Червен бряг/. Този път го надигра Ботев в Луковит с 3:2. Двубоят е от 28-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Григор Петков на два пъти успяваше да заличи пасива, но третия опит се оказа неуспешен. Стана мач на средно ниво. Домакините откриха резултата в 20-ата минута чрез бившия нападател на Партизан – Веселин Шекеров. Малко след това обаче Леон Илиев възстанови равенството. Същото се повтори и в средата на втората част. Лидерът на Ботев – Милен Тонев даде аванс на отбора си, но бързо голмайстора на съперника Денис Шаранков изравни. Развръзката настъпи н 72-ата минута, когато Младен Младенов за трети път превзе вратата на Николай Христов.