Начало / Последни новини / Мизия с тежко поражение във Видин

Мизия с тежко поражение във Видин

Мизия /Кнежа/ падна с 1:4 във Видин от местния Бдин. Двубоят е от 28-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините можеха да вкарат и още. Голеадата започна в 18-ата минута с попадението на Денис Георгиев. Блажев пропусна да заличи пасива на гостите. Десетина минути след почивката Деян Захариев заби за втори път топката в мрежата на тима от Кнежа. Последваха пропуски за бдинци на Георгиев, Тони Цветков и Захариев. Накрая стана интересно. Първо в 80-ата минута Калоян Цветков направи преднината на видинчани категорична. Секунди по-късно Светослав Валериев реализира почетното попадение за Мизия. Малко преди края Калоян Цветков се разписа още веднъж.