Начало / Последни новини / Партизан и Ботев си вкараха по два гола

Партизан и Ботев си вкараха по два гола

Партизан и Ботев /Луковит/ завършиха 2:2 в приятелска футболна среща играна в Червен бряг. Става равностоен мач, в който освен четирите гола бяха изпълнени и три дузпи. Срещата започна интригуващо с положения и пред двете врати. Четвърт час след началото топката спря в мрежата на домакините, насочена там от Александър Асенов, който надигра вратаря Николай Христов. Едис Селимински пропусна друг шанс, а Милен Тонев не успя срещу червенобрежкия страж. Домакините също имаха добри възможности. Пропуснаха ги Альоша Илиев и Ангел Русев. Последният пък пропиля и дузпа в 30-ата минута. След почивката Партизан бе с почти нов състав и до 70-ата минута доминираше. Преимуществото му доведе до обрат в резултата. В 60-ата минута Иво Иванов реализира втората дузпа за отбора си и равенството бе факт. Малко след това Леон Илиев нахлу отляво и шутира под плонжа на луковитския страж за 2:1. Учудващо защо обаче след това червенобрежките футболисти почти спряха да играят. Тонев от гостите уцели гредата. В 84-ата минута Галин Великов фаулира съперник и Митко Милчев вкара дузпата за окончателното 2:2.