Начало / Последни новини / Партизан и Ботев /Луковит/ не излъчиха победител

Партизан и Ботев /Луковит/ не излъчиха победител

Без победител – 2:2 завърши съседското дерби в Червен бряг между местния Партизан и Ботев /Луковит/. Това бе поредната контрола на съперниците от началото на подготовката за новия сезон на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Срещата започна по-добре за гостите. Те имаха превес през първото полувреме. Капитанът им Милен Тонев пропусна да открие резултата. Същото направи пред отсрещната врата и Калоян Тодоров. В средата на полувремето обаче лидера на домакините Светослав Бърканичков оползотвори пас на съотборник, насочвайки топката в мрежата на противника. Само след няколко минути Атанас Георгиев засече с глава центриране на съотборник и възстанови равенството. След почивката темпото спадна. Пролича си умората у селекцията на Ивайло Петков. Въпреки това тя започна с попадение на Тонев. Червенобрежкият тим се веднага реагира и взе инициативата. Четвърт час преди края Калоян Тодоров изравни след самостоятелен пробив отдясно.

Снимка: Sportal.bg