Начало / Последни новини / Партизан измъкна точка в Павликени

Партизан измъкна точка в Павликени

Партизан завърши 2:2 в Павликени срещу едноименния тим. Двубоят е от 15-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Най-интересното в този мач се случи до средата на първото полувреме. Още в 5-ата минута Цветомир Додуров откри резултата в полза на домакините. Секунди по-късно топката за втори път спря в червенобрежката мрежа, точен с глава бе Атанас Ингилизов. Гостите обаче не свалиха гарда и в 16-ата минута Десислав Русев се възползва от пас на Слави Паскалев за 2:1. Десетина минути по-късно пасивът окончателно бе заличен с попадението на Леон Илиев. До края на първото полувреме никой не взе превес. След почивката домакините натиснаха. Веднъж уцелиха гредата, имаха и още няколко голови възможности, но не реализираха повече. Най-чистата възможност за Партизан изпусна играещия треньор Любомир Иванов.