Начало / Последни новини / Партизан загуби тежко в Севлиево

Партизан загуби тежко в Севлиево

1:5 претърпя Партизан в Севлиево от едноименния тим. Двубоят е от отложения 16-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Червенобрежкият тим доигра последните десетина минути с 10 футболисти. Мачът започна кошмарно за гостите, защото още първата атака към вратата им завърши с гол на Радослав Байчев. Футболистите на Партизан обаче не се предадоха и даваха отпор на съперника през цялото първо полувреме. В 30-ата минута Альоша Илиев навърза севлиевските защитници и изравни. Десетина минути по-късно обаче Георги Павлов прехвърли с глава червенобрежкия страж и почивката дойде с попадение аванс за Севлиево. В 56-ата минута Байчев се разписа още веднъж – 3:1. Малко след това Велислав Денчев реализира четвърти гол за домакините. Четвърт час преди края Павлов се извиси и с глава оформи окончателното 5:1. В 81-ата минута Петьо Славчев фаулира Денчев и рефера го отстрани от игра. Малко след това вратаря Димитър Пантев спаси дузпа, отсъдена в полза на гостите.