Начало / Последни новини / Вихър загуби в Мездра

Вихър загуби в Мездра

Вихър отстъпи в Мездра на местния Локомотив с 0:1. Двубоят е от отложения 16-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Славяновският тим беше по-добрият през целия мач. В средата на първото полувреме Светослав Кръстев засече с глава центрираната топка, вратаря на „железничарите“ я изби след като бе преминала голлинията, но рефера не зачете попадението. Шансове за гол пропиляха още Евгени Систов, Иван Иванов и Йоан Петков. За домакините възможности се откриха пред Валдемар Стоянов и Илия Илиев, но те не се възползваха. Десетина минути след почивката Стоянов стреля, славяновския вратар Светлин Линев изби, но топката спря в мрежата му. В 73-ата минута Валентин Найденов фаулира Йоан Петков и съдията му вдигна втори жълт и червен картон. Последва натиск на вихърци, но Любомир Борисов и Систов пропуснаха по една възможност да изравнят.