Начало / Последни новини / Партизан загуби в Дряново

Партизан загуби в Дряново

Партизан (Червен бряг) загуби с 1:2 в Дряново от местния Локомотив. Двубоят е от първия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Противно на крайния резултат, гостите имаха шанс да вземат добър аванс в началото. В 5-ата минута Милен Тонев пропусна да вкара сам срещу вратаря. След още толкова време същото стори и Александър Александров. В 15-ата минута домакините поведоха след прецизно изпълнен фаул от Николай Банов. Десетина минути по-късно топката пак спря в мрежата на Партизан след изстрел с глава на Йордан Иванов. После Атанас Ингилизов пропусна очи в очи с червенобрежкия страж. По идентичен начин той пропиля друга възможност в 75-ата минута. Малко след това Тонев реализира почетното попадение за Партизан.