Начало / Последни новини / Партизан загуби в Габрово

Партизан загуби в Габрово

Червенобрежкият Партизан падна в Габрово от местния Янтра с 1:3. Двубоят бе от 10-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините спечелиха напълно заслужено. Те диктуваха събитията на терена и можеше да вкарат още. В 20-ата минута Марио Йовов откри головата им сметка след пас на Константин Йорданов. Четвърт час по-късно Християн Кожухаров центрира и бранителят Илиян Илиев удвои. В средата на втората част Пламен Кожухаров оползотвори подаване на Йовов и направи резултата категоричен. Малко след това габровски защитник извърши нарушение и Светослав Бърканичков реализира от дузпа почетното попадение за гостите.