Начало / Последни новини / Партизан завърши 1:1 в Павликени

Партизан завърши 1:1 в Павликени

В Павликени едноименния тим и Партизан /Червен бряг/ си вкараха по един гол в приятелска футболна среща. Гостите бяха по-добрия отбор. Те доминираха през първото полувреме и в средата му откриха резултата. Румен Миков проби и подаде на Калоян Тодоров, който насочи топката в празната врата на домакините. После Альоша Илиев два пъти пропусна да реализира. Миков пък се измъкна очи в очи с вратаря, но не вкара. Футболистите на Павликени не застрашиха нито веднъж противниковата врата. Единствената им възможност се увенча с успех в 52-ата минута, когато Красен Трифонов шутира неспасяемо от воле от границата на наказателното поле за 1:1. В оставащото време до края на мача полузащитниците на Партизан – Иво Иванов и Милен Тонев отправиха опасни удари. В последния половин час играещия треньор на червенобрежкия тим Любомир Иванов отново гласува доверие на 15-годишен вратар Добрин Василев. Юношата отрази два сериозни удара.