Начало / Последни новини / Партизан елиминира ОФК Спартак за купата на АФЛ

Партизан елиминира ОФК Спартак за купата на АФЛ

Партизан разгроми в Червен бряг с 4:0 ОФК Спартак в среща от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Домакините бяха без някои от титулярите си. За плевенчани пък играха юношите старша възраст. Селекцията на Илиян Здравков изкова успеха още до средата на първото полувреме, когато вече имаше категорична преднина. Четвърт час след началния съдийски сигнал пробив на Галин Великов бе спрян с нарушение и Денис Шаранков реализира отсъдената дузпа. Седем минути по-късно той удвои след центриране на Калоян Тодоров. Секунди след това Радослав Трайчев засече с глава центриране на Георги Петков за третото попадение. След него играчите на Партизан намалиха темпото. Десетина минути след почивката Мариан Маринов изведе Шаранков и той оформи своя хеттрик. После нападателя на плевенчани Александър Александров уцели гредата. Така Партизан ще играе във финала на Плевенска област срещу Вихър /Славяново/.