Начало / Последни новини / Партизан громи Мизия в Кнежа

Партизан громи Мизия в Кнежа

В Кнежа местния Мизия и Партизан /Червен бряг/ откриха сезона на приятелските срещи от лятната подготовка на футболните отбори от Плевенска област. Гостите взеха разгромна победа – 7:2 и дори пропуснаха да бият с повече. С доста рехав състав домакините успяха да се противопоставят само през първото полувреме. Тогава на два пъти повеждаха в резултата с попадения на Николай Лазаров. Новото попълнение на съперника – Евгени Систов пък заличаваше пасива. Секунди преди почивката Радослав Трайчев направи обрат – 3:2 за червенобрежкия тим. Видимо изморени и без резервни играчи домакините окончателно свалиха гарда. В 47-ата минута Трайчев вкара втория си гол в срещата. Веднага след това Калоян Тодоров покачи на 5:2. Час след началото на мача Мизия вече изоставаше с четири гола, след като Момчил Стоянов също се разписа. После вратаря на Партизан – Красимир Иванов спаси дузпа на съперник. Колегата му обаче не успя да стори същото след шута на Цветомир Тодоров от бялата точка за окончателното 7:2.

„Резултатът от този мач не ни интересува. Важното е отбора да се сработва. Предстои ни още много, много работа, както във физическо, така и в тактическо отношение. Селекцията е отворен процес – възможно е да вземем още нови играчи, както и да освободим от тези, които в момента водят подготовка“, коментира треньора на гостите Илиян Здравков.