Начало / Последни новини / Партизан вкара четири пъти на Дреновец

Партизан вкара четири пъти на Дреновец

Партизан спечели с 4:0 в Червен бряг срещу Дреновец от едноименното видинско село. Двубоят е от втория кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините доминираха през целия мач и можеха да вкарат още, но също така извадиха късмет, че съперникът им не реализира положенията си. Първата сериозна опасност бе именно пред вратата на Веселин Ганчев. В 4-ата минута обаче Митко Милчев бе точен с глава за червенобрежкия тим. Четвърт час след началния съдийски сигнал Младен Николаев стреля от воле от 20 метра за 2:0. После таранът на Дреновец – Борислав Борисов се измъкна очи в очи с Ганчев, но не успя да го преодолее. След това стана напечено пред вратата на гостите, но Николаев, Васил Михайлов и на два пъти Милен Тонев не успяха да се разпишат. Всичко приключи до средата на втората част. Първо в 51-ата минута Александър Александров открадна топката от съперник и отблизо направи резултата класически. Десетина минути по-късно Ивелин Аладжов излезе сам срещу вратаря и го преодоля – 4:0. Секунди преди края капитана на Партизан – Галин Великов изби топката от голлинията.

Стартов състав на Партизан: 12. Веселин Ганчев, 2. Васил Михайлов, 16. Галин Великов /капитан/, 3. Слави Паскалев, 13. Митко Милчев, 8. Младен Николаев, 4. Ивелин Аладжов, 11. Любомир Иванов, 17. Александър Асенов, 9. Александър Александров, 10. Милен Тонев.