Начало / Последни новини / Партизан без проблеми във Видин

Партизан без проблеми във Видин

Партизан (Червен бряг) отнесе Бдин във Видин с 3:0. Двубоят е от осмия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Победата на гостите можеше да е и с двойно по-изразителен резултат, ако в завършващата фаза действията им бяха напълно концентрирани. Вероятно и ранният благоприятен развой си каза думата. В 8-ата минута Милен Тонев оползотвори пас на Ангел Русев и топката спря в мрежата зад видинския вратар. Само след 4 минути младият нападател Александър Александров наказа грешка на стража и стана 2:0. Малко след почивката Тонев бе изведен отляво и направи резултата класически.

Стартов състав на Партизан – 21. Николай Христов, 20. Тихомир Дамянов, 16. Галин Великов /капитан/, 3. Слави Паскалев, 7. Калоян Тодоров, 13. Митко Милчев, 8. Младен Николаев, 17. Александър Асенов, 15. Ангел Русев, 10. Милен Тонев, 9. Александър Александров.