Начало / Последни новини / Очакван успех за Партизан

Очакван успех за Партизан

Партизан победи в Червен бряг едноименния тим на град Трявна с 3:0. Двубоят е от деветия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Очакван успех за селекцията на играещия треньор Любомир Иванов. Той обаче не дойде лесно. Домакините действаха на ходом през цялото първо полувреме. Капитанът им Галин Великов спаси чист гол, избивайки от голлинията. Едва след почивката червенобрежкия тим вдигна оборотите и пред вратата на съперника стана горещо. В 52-ата минута Ангел Русев бе повален в наказателното поле и Калоян Тодоров откри резултата от дузпа. Заредиха се пропуски на Младен Николаев, Русев и Милен Тонев. Стигна се до 85-ата минута, когато Александър Александров вкара втори гол след подаване на Тонев. Накрая Русев оформи класическата победа.

Стартов състав на Партизан – 21. Николай Христов, 16. Галин Великов /капитан/, 7. Калоян Тодоров, 3. Слави Паскалев, 2. Ивелин Аладжов, 13. Митко Милчев, 14. Младен Николаев, 17. Александър Асенов, 15. Ангел Русев, 66. Милен Тонев, 5. Петьо Славчев.