Начало / Последни новини / Очакван успех за Вихър срещу Трявна

Очакван успех за Вихър срещу Трявна

Вихър победи в Славяново едноименния тим на град Трявна с 3:1. Двубоят бе от 3-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините бяха по-добрия отбор, но не достигнаха лесно до трите точки. Причината – подцениха съперника и сами си направиха мача труден. Така беше през цялото първо полувреме. Футболистите на Вихър владееха топката, но прибързваха, имаше и хаос в действията им. В 10-ата минута Теодор Михайлов сгреши, гостите проведоха бърза контра и Васил Андреев откри резултата. При това съотношение съперниците се оттеглиха на почивка. Секунди след започване на второто полувреме Борислав Иванов подаде на Преслав Антонов и равенството бе възстановено. След това бе въпрос на време домакините да направят обрата пълен. В 59-ата минута Траян Димитров бе фаулиран в наказателното поле и след точно изпълнена дузпа Йоан Петков даде аванс на Вихър. Едва тогава славяновския тим намери себе си и всяка атака вещаеше голова опасност. В 65-ата минута Александър Скорчев оползотвори пас на Борислав Иванов и фиксира крайното 3:1.